Organem nadzorującym szkołę jest Mazowiecki Kurator Oświaty (http://www.kuratorium.waw.pl)
Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Dąbrówka (http://www.dabrowka.net.pl)

"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
żeby człowiek stawał się bardziej człowiekiem
- o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał,
aby więc poprzez wszystko, co ma,
co posiada umiał bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich"

- Jan Paweł II -

Dane teleadresowe

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

ul. Kościuszki 20, 05-252 Dąbrówka
tel: ( prefiks 29) 757-80-13; fax: ( prefiks 29) 757-87-64
e-mail: szkola.podstawowa@dabrowka.net.pl, szkola-sp-dabrowka@oswiata.org.pl
Godziny pracy szkoły: w dni powszednie 7.15 - 15.15

BIP szkoły: http://spwd.dabrowka.net.pl
Strona szkolna: http://www.spdabrowka.pl

Dyrektor - Stanisław Wójcik, e-mail: dyrektor@spwd.dabrowka.net.pl

Sekretariat - Barbara Żurawska, e-mail: sekretariat@spwd.dabrowka.net.pl
czynny:
poniedziałek, środa, czwartek: 7.15 - 11.30
wtorek, środa: 11.30 - 15.15

Osiągnięcia uczniów 2018/2019

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 – do dnia 06.11.2018 r.

 X Konkurs Poetycki „Spotkania z twórczością ks.. Jana Twardowskiego” w etapie szkolnym wzięło udział 18 uczniów z klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Do etapu gminnego zakwalifikowano 9 uczniów, po trzech z każdej kategorii tj. klas 0-3, 4-6, 7-8 i klas 3 gimnazjum. Do etapu powiatowego przeszli uczniowie : Pachulska Amelia z klasy 2b/c,
Rossa Julia i Jakub Dyjak z klasy 8a. W etapie powiatowym uczennica kl. 8a Julia Rossa zajęła II miejsce.

 Konkurs „Liryki o Niepodległej” laureaci
w kategorii I: klasy 4-6 szkół podstawowych:
1 miejsce – Anna Kaszuba klasa 5a
w kategorii II: klasy 7 i 8 szkół podstawowych, gimnazjum klasa III:
1 miejsce – Łukasz Kaszuba klasa 3b

 XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” dla uczczenia czterdziestej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża . Szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas 2a, 2b, 4c, 5a, 6a, 8a. Do finału przeszła Julia Rossa uczennica z klasy 8a.

 Konkurs Gminny w GCK „Skąd znam tę twarz?”. Do konkursu zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 7b: Karolina Maniecka i Marta Szczepańska. Obecnie uczestniczą w warsztatach przed występem konkursowym.

 Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej organizowany przez Szkołę Podstawową w Kruszu. W konkursie biorą udział dwie uczennice: Oliwia Tyczyńska z kl. 6b i Aleksandra Dmochowska z kl. 5a. Finał 15.11.2018 r.

 Biegi Przełajowe Szkól Podstawowych – zwody sportowe pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego z Warszawy. Etap gminny odbył się we Wszeborach, etap rejonowy w Radzyminie - startowało 8 uczniów z klas 5a, 4b, 6a, 6b, 4a. W etapie powiatowym w Wołominie startowało 4 uczniów, z których dwoje przeszło do etapu międzypowiatowego – Zborowski Michał kl. 3c, Makowska Aleksandra kl. 6b.

 Zawody piłki nożnej chłopców i dziewcząt organizowane przez SP w Dąbrówce – etap gminny – 1 miejsce drużyna dziewcząt SP Dąbrówka i 1 miejsce drużyna chłopców SP Dąbrówka.

 Kuratoryjne konkursy przedmiotowe z przedmiotów – etap szkolny:
 Język polski - 8 uczestników
 Język angielski – 21 uczestników
 Matematyka - 8 uczestników
 Biologia – 13 uczestników
 Historia – 1 uczestnik
 Fizyka – 4 uczestników
 Chemia - 4 uczestników
 Wiedza o społeczeństwie – 1 uczestnik
KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 – do dnia 07.11.2018 r. do dnia 14.12.2018 r.
 Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych– do etapu rejonowego zakwalifikował się Kaszuba Łukasz z klasy 3b gim.

 Szkolny konkurs plastyczny „Portret Świętego Mikołaja” - nagrodzeni:

w kategorii klas pierwszych:
Miejsce I – Aleksandra Kołodziejska Ib
Miejsce II – Jowita Banasiak Ia
Miejsce III – Milena Waś Ib
Wyróżnienia:
Maja Banasiak Ia
Sabina Wójcik Ib
Lena Wielechowska Ic

w kategorii klas drugich:
Miejsce I – Wiktoria Wojciechowska IIb
Miejsce II – Anotni Sadlik IIa
Miejsce III – Piotr Sadowski IIc
Wyróżnienia:
Magdalena Rzempołuch IIa
Sandra Skibowska IIb
Franciszek Głażewski IIc
w kategorii klas trzecich:
Miejsce I – Filip Berliński
Miejsce II – Gabriela Szubierajska
Miejsce III – Wojciech Mędrzycki
 III Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Józefowie.
Kat. I-III
2- miejsce, Gabriela Szubierajska kl. III „Gdy śliczna Panna”
3-miejsce, Miłosz Bakiera, kl. I c „Przybieżeli do Betlejem”
Kat. IV – VI
Wyróżnienie, Oliwia Tyczyńska kl. VI b

Kat. VII, VIII i gimn.
2 –miejsce, Martyna Lewandowska, kl. III gimn.

Statystyka strony

Strona oglądana: 662 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Stanisław Wójcik, data: 12.11.2018 r., godz. 16.10
Ostatnia aktualizacja:Stanisław Wójcik, data: 17.12.2018 r., godz. 09.12
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
17.12.2018 r., godz. 09.12Stanisław WójcikEdycja strony
12.11.2018 r., godz. 16.15Stanisław WójcikEdycja strony
12.11.2018 r., godz. 16.15Stanisław WójcikEdycja strony
12.11.2018 r., godz. 16.15Stanisław WójcikEdycja strony
12.11.2018 r., godz. 16.14Stanisław WójcikEdycja strony
12.11.2018 r., godz. 16.10Stanisław WójcikDodanie strony

Copyright

© 2010 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce
Zawartość merytoryczna: Stanisław Wójcik, e-mail: szkola.podstawowa@dabrowka.net.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 16 listopada 2010 r.